Stretnutie rádioamatérov na Drozdove

V upršanú sobotu 10. októbra 2009 sa uskutočnilo už piate rádioamatérske stretnutie v horskom penzióne na Drozdove. Prístup k penziónu je možný od Novej Bane smerom na Veľkú Lehotu, alebo od Zlatých Moraviec cez obce Machulince, Obyce a Veľkú Lehotu. Na stretnutie prišli rádioamatéri i s rodinkami z celého Slovenska, aj zo zahraničia. Organizátori stretnutia Karol, OM5KP a Karol, OM5NS každého milo privítali a označili peknými visačkami s volacou značkou. Na stretnutie prišlo okolo 120 rádioamatérov, niektorí tam prenocovali, vysielali. V priateľskej rodinnej atmosfére si každý prišiel na svoje. Tradične sa konala rádioamatérska burza, firma AWAS ponúkala svoj tovar, bolo čo jesť, piť i maškrtiť. Robila sa zbierka na solárny panel, prevádzač na Veľkom Inovci si vyžadoval napájanie pomocou batérií a ich dobíjanie. www.om3ktr.sk/om0oun.html

Okolo obeda sa konala krátka schôdza členov OTC SARA. Boli schválené Stanovy OTC SARA, doplnená Rada klubu a Revízna komisia. Za VO klubovej stanice OM9OT bol zvolený Karol, OM5NS. Prítomní členovia OTC zvolili za člena Rady OTC Imra, OM2WM.

Rada OTC je teraz päťčlenná: Vilo OM3CAQ, Karol OM5NS, Vilo OM3MB, Karol OM5KP, Imro OM2WM
Za člena Revíznej komisie bol zvolený Šaňo, OM3TY. Revízna komisia je teraz trojčlenná: Laco OM3LS, Boris OM3BT, Šaňo OM3TY.
Svoju neprítomnosť ospravedlnili Miloš, OM3AA a Vilo, OM3MB.

Členovia OTC ďakujú Milošovi, OM3AA za dlhoročné aktívne pôsobenie vo vedení klubu, súčasne členovi klubu. Miloš, prajeme Ti veľa šťastia, zdravia a radosti z rádioamatérskeho koníčka.

Pekné fotky, ktoré nafotil Karol, OM5KP a Stano, OM8AQ si môžete pozrieť tu:
http://om3caq.rajce.idnes.cz/DROZDOVO_10.10.2009/
www.qsl.net/om8aq

Za Radu OTC Vilo, OM3CAQ

Please follow and like us:
error

Mohlo by Vás zaujímať