Pozdrav z Nemecka

Dostal som milý list s množstvom pekných QSL pre OM stanice. Náš nemecký priateľ Wowa DL8UAA, člen OTC, veľmi rád nadväzuje spojenia so slovenskými stanicami. Vlastní už veľa slovenských diplomov, komunikovať s ním môžete po slovensky, v slovenčine sa neustále zdokonaľuje. Býva v severovýchodnom Nemecku, v malej dedinke Dobra, neďaleko mesta Bad Liebenwerda. Tento rok Brandenburgský kraj, v ktorom Wowa žije, oslavuje 20 rokov svojho vzniku. Od 13.3.2010 do 31.12.2010 vysiela z tohto kraja príležitostná stanica DR20BRA miestneho rádioklubu. QSL sa budú tlačiť až po ukončení akcie.
Wowa má syna Marta DL6UAA, ktorý je členom rádioamatérskej organizácie na Mauríciuse. Marta môžete počuť pracovať pod značkami 3B8MM, alebo 3B9MM s perfektnou prevádzkou.
Wowa posiela srdečný pozdrav z Nemecka pre všetkých priateľov rádioamatérov a teší sa na spojenia s novými slovenskými stanicami.

Vilo, OM3CAQ

Please follow and like us:

Related posts

One Thought to “Pozdrav z Nemecka”

  1. […] veku 77 rokov 31.5.2018 zomrel náš dobrý priateľ Wolfgang (Wowa) Möbius, DL8UAA z malej dedinky Dobra v Nemecku, člen OTC SARA č. 334. Česť jeho […]

Comments are closed.