Stretnutie Rakovice 2020

Rádioklub Stredné Považie OM3KUK pod vedením Ivana, OM4ATT pozýva na stretnutie rádioamatérov a priaznivcov rádiového vysielania, ktoré sa uskutoční 4. júla 2020 v obci Rakovice v priestoroch jedálne a nádvoria Strednej odbornej školy. Rakovice sa nachádzajú 3 km južne od Boroviec (smerom na Trnavu). Areál Strednej odbornej školy je priamo pri hlavnej ceste a je označený informačnou tabuľou. Oficiálne zahájenie stretnutia bude o 7,30 hod. a ukončenie o 13,30 hod. Vstup do areálu je povolený aj s vozidlom, preto dbajte na pokyny, ktoré dostanete na zaparkovanie a riaďte sa nimi.

           Fotografia Ivana, OM4ATT z minuloročného 1. stretnutia 15. júna 2019 v Rakoviciach                                                                                                                                                                                              

Príďte sa stretnúť s priateľmi, porozprávať a vymeniť si skúsenosti. Zároveň môžete na burze zakúpiť, alebo predať rôzny rádioamatérsky materiál a zaujímavosti.

Upozornenie: Vzhľadom na pandemickú situáciu musíme na stretnutí dodržiavať hygienické opatrenia, aj administratívne povinnosti. Dodržujte prosím dvojmetrové odstupy, nepodávajte si ruky. Pri vstupe do areálu si ruky dezinfikujte! Každý, kto vstúpi do areálu,  je povinný sa zaregistrovať a zapísať do prezenčnej listiny, následne obdrží visačku.

Please follow and like us:
error

Mohlo by Vás zaujímať