Russian District Award (RDA)

 

 

Toto mi poslal Roman, RA3R ktorý je manažérom diplomového programu Russian District Award (RDA):

Vážení slovenskí rádioamatéri!                                                                                                              

Pozývame vás do ruského diplomového programu Russian District Award (RDA): http://rdaward.org/indexeng.htm Náš diplomový program existuje už 20 rokov a jeho hlavným cieľom je, mať potvrdené spojenia so všetkými ruskými okresmi, ktorých je 2642. Pre splnenie požiadaviek tohto diplomového programu sme pre záujemcov o tento diplom vyvinuli špeciálnu stránku, na ktorej sú nahraté všetky logy ruských staníc a vaše skóre: https://mydx.eu Táto služba vám umožňuje čo najjednoduchšiu účasť. Nemusíte vypisovať žiadosť a posielať ju manažérovi diplomu. Všetko, čo musíte urobiť, je poslať platbu a vašu poštovú adresu. Môžete získať jeden, alebo niekoľko diplomov – je to na vás. Pre vaše pohodlie sme vytvorili špeciálnu verziu RDA DX-cluster, kde môžete ľahko vidieť tie RDA, ktoré ešte nemáte potvrdené. Je tam tiež zvukové upozornenie, keď sa zistí váš nepotvrdený RDA. Choďte a pozrite sa na „Stations online“: https://mydx.eu/?tab=spots

Platba za každý diplom RDA je 12 EUR a realizuje sa prostredníctvom služby PayPal, priamo z webu. Tešíme sa na vás vo fascinujúcom svete RDA (Russian Districts Award).

Ako získať diplom RDA:

Krok 1. Prejdite na webovú stránku RDA: https://mydx.eu

Krok 2. Zadajte svoju volaciu značku do poľa „Callsign“ a kliknite na „OK“. V poli „Cfmd“ uvidíte počet potvrdených okresov. Diplomy RDA sa vydávajú za 100, 250, 500, 1000, 15002000 okresov. Za 2500 potvrdených okresov je pekná plaketa.

Krok 3. Zaplaťte poštovné za diplomy – každý diplom stojí 12 EUR. Môžete zaplatiť za všetky svoje diplomy naraz, alebo iba za jeden. Platba sa realizuje prostredníctvom služby PayPal: rx3rc@rdaward.org

Krok 4. Nechajte si doručiť svoje diplomy RDA na svoju domovskú adresu. V Rusku je 2 642 okresov. Môžete získať diplomy na základe počtu potvrdených rôznych okresov (RDA). Väčšina potvrdení je založená na protokoloch, ktoré sme dostali od ruských staníc. Môžete tiež poslať oskenovaný QSL (alebo snímku obrazovky z LOTW, Hamlogu), aby ste nám potvrdili spojenie s okresom.

Môžete si tiež stiahnuť skenovanie QSL:

EQSL, žiaľ, neakceptujeme žiadne. Všetky načítané oblasti RDA budú pridané do zoznamu vašich úspechov na webovej stránke MYDX.EU. Môžeme kombinovať štatistické údaje na stránke pre ktorúkoľvek z vašich volacích značiek, tak bývalých, ako aj zahraničných. Stačí, keď nám dáte vedieť.

Fotografie diplomov a plakiet si môžete pozrieť tu: http://rdaward.org/rda_photo.htm

Pozývame vás na účasť na diplomovom programe RDA (Russian District Award)

VY 73!   Vilo, OM3CAQ

Please follow and like us:

Related posts