topleft
topright

Hľadať v OM+OK CB

 

Hľadať na stránke

Podmienky šírenia

KV podmienky


Slnečné vyžarovanie: Status

Geomagnetické pole: StatusPodmienky na 2m


Aurora:
Status

Es vrstva:
Status

Dnešný vývoj vo vesmíre:
Horizontálna os - 3 hodiny/stĺpec

OM9OT QSL

OM9OT QSL
QSL manažérom klubovej stanice
OM9OT
je
Vilo, OM3MB

Klub pamätníkov Slovenského zväzu rádioamatérov

Old-Timers Club SARA združuje dlhoročných držiteľov povolenia na zriadenie a prevádzkovanie amatérskej rádiovej stanice, ktorí ho získali najmenej pred 20-timi rokmi, bez ohľadu na ich súčasný vek.

Členovia klubu patria medzi skúsených rádioamatérov s teoretickými i praktickými skúsenosťami z rádiotechniky a prevádzky na rádioamatérskych pásmach. Viacerí boli, alebo sú známymi DX-manmi, pretekármi a reprezentantmi krajiny v rádioamatérskych disciplínach, v minulosti aj nositeľmi najvyšších športových titulov. Mnohí sa v minulosti podieľali, alebo stále podieľajú na konštrukčnej, či odbornej publikačnej činnosti.

QSL lístky je možné zasielať cez QSL službu SZR, alebo direkt. QSL manažérom klubovej stanice OM9OT je Vilo, OM3MB.
Rádioamatéri na ICQ
Veľa rádioamatérov vybavených počítačmi a pripojením na internet využíva na komunikáciu vedľa svojich transceivrov tiež viaceré programy umožňujúce online hlasovú komunikáciu, často so súčasným použitím webových kamier, ako napríklad Echolink, Skype a pod.

Možno sa vám bude hodiť zoznam slovenských a českých amatérov, ktorí využívajú jeden z obľúbených programov. Je to ICQ

Skúste si pohľadať svojich priateľov!

om3aa
 
Čože je to päťdesiatka...
srdce K päťdesiatročnej rádioamatérskej činnosti, ktorú v roku 2008 zavŕšujú aj všetci tí, ktorí získali prvú rádioamatérsku volaciu značku v roku 1958, srdečne blahoprajeme so želaním mnohých príjemných chvíl pri transceivri aj v rokoch nasledujúcich!

Z OTC SARA sú to :

Jožko Lančarič - OM3BA, Marcel Koščo - OM7MK, Jirka Kolář - OK2RT, Zdeněk Cerman - OK1AE, Janko Lengyel - OM3VCI a Miloš - OM3AA


Rada OTC SARA
 
Aktivita OM5FT
Dňa 13.9.2008 pri príležitosti obecných slávností v Kameničnej, budem aktívny v pásme 80m pod vlastnou značkou OM5FT, LOC:JN97AT, okr.KOM. Budem vysielať z kultúrneho strediska formou propagácie rádioamatérskej činnosti a za každé spojenie budem zasielať príležitostné QSL. Ďakujem za spoluprácu OM5FT-Pavel
Celý článok
 
Diplomy za umiestnenie
Kliknutím zväčšíť Diplomy za umiestnenie na prvých troch miestach v SSB časti MEMORIÁLU OTC SARA 2008 pre OM7AB, OM4JD a OM3PA, z dielne Vila, OM3CAQ, boli odoslané ich držiteľom.Všetkým trom priateľom k peknému výsledku v preteku gratulujeme !

Miloš OM3AA
 
Memoriál OTC SARA
V nedeľu 14.septembra 2008 od 06:00 do 07:00 UTC (od 08:00 do 09:00 hod nášho času) poriada Old - Timers Club SARA jesennú CW časť preteku Memoriál OTC SARA.

Okrem rádiostaníc, ktoré medzi sebou budú nadväzovať spojenia, sa môžu preteku zúčastniť aj rádioví poslucháči (SWL), ktorí budú za uskutočnené odposluchy QSOs hodnotení samostatne.

Radi v preteku, do ktorého vás súčasne pozývame, privítame nielen tých, ktorí sa zúčastnili SSB časti, ale aj ďalších nových priaznivcov ! Podmienky preteku sú zverejnené na tejto stránke .

Za Radu OTC SARA Vilo, OM3CAQ, manažér preteku
 
<< Začiatok < Predchádzajúca 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Nasledujúca > Koniec >>

Výsledky 576 - 580 z 645

OTC anketa

Máte anténu pre 160m pásmo?
 

Odporúčame: [ www.ubytovanietatry.net ] [ www.pracovneodevy.com ][ OM0A ] [ www.cq.sk ] [ www.bielastopa.com ]
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates