topleft
topright

Hľadať v OM+OK CB

 

Hľadať na stránke

Podmienky šírenia

Krátke vlny

30-dňový cyklus slnečnej aktivity


27-dňová predpoveď
(Červená = Ap, Modrá = Flux)

Veľmi krátke vlny
E-sporadik Es status
Aurora Es status

OM9OT QSL

OM9OT QSL
QSL manažérom klubovej stanice
OM9OT
je
Vilo, OM3MB

Klub pamätníkov Slovenského zväzu rádioamatérov

Old-Timers Club SARA združuje dlhoročných držiteľov povolenia na zriadenie a prevádzkovanie amatérskej rádiovej stanice, ktorí ho získali najmenej pred 20-timi rokmi, bez ohľadu na ich súčasný vek.

Členovia klubu patria medzi skúsených rádioamatérov s teoretickými i praktickými skúsenosťami z rádiotechniky a prevádzky na rádioamatérskych pásmach. Viacerí boli, alebo sú známymi DX-manmi, pretekármi a reprezentantmi krajiny v rádioamatérskych disciplínach, v minulosti aj nositeľmi najvyšších športových titulov. Mnohí sa v minulosti podieľali, alebo stále podieľajú na konštrukčnej, či odbornej publikačnej činnosti.

QSL lístky je možné zasielať cez QSL službu SZR, alebo direkt. QSL manažérom klubovej stanice OM9OT je Vilo, OM3MB.
Dajme sa do druhého kola !
Prečítali sme si Vilov oznam o rozposlaní diplomov Národné parky SR. Je možné predpokladať, že mnohým záujemcom, súdiac podľa počtov QSO s klubovou stanicou, možno chýba niekoľko málo spojení z niektorých okresov. Preto by sme, my členovia OTC, mali zrejme roztočiť druhé kolo s klubovou značkou OM9OT a umožniť tak získať náš nový diplom mnohým ďalším rádioamatérom, klubom včítane poslucháčov.
Aby bolo možné vysielanie vhodne rozplánovať, prosím členov OTC SARA dohodnúť so mnou mailom, telefonicky alebo na pásme termíny, kedy môžeme svojím vysielaním pomôcť získať diplom ďalším záujemcom.
Predovšetkým by bolo vhodné vysielať v soboty a nedele pre tých záujemcov, ktorí sú zamestnaní a nemajú možnosť byť na pásme ráno v pracovné dni. Vysielať ale budeme aj počas týždňa, čiže termíny budú dané vašimi možnosťami !
Kontakt na mňa je uvedený v záložke Rada OTC, ako aj na konci tejto stránky.
Teším sa na vaše msg !
Miloš, OM3AA
Celý článok
 
Diplomy
V stredu 12.3.2008 som poslal doluuvedeným staniciam, okrem OM3AA, diplomy NP SR.
Ďalšie vypísané diplomy sú pre OM3-0001 a OK1IBK.
Tieto pošlem na budúci týždeň, alebo možno až po Veľkej noci.

Diplomový manažér OTC, Vilo, OM3MB
Celý článok
 
Diplomy Národné parky SR
6.3.2008 som vypísal diplomy NP SR pre tieto stanice: OM4LP, OM7DX, OM6CH, OM7VF, OM3AA, OM5BP, OM7AG, OK1AOU, OM7AB, OM7AC, OM2AM, OK2JML, OM8LA, OM3TRO, OK2MHS, OM3WOR, OM4NI a OM3CAZ..

Všetkým gratulujeme k získaniu diplomu.
Diplomy pošlem na budúci týždeň - treba ich podpísať predsedom OTC.
Diplomový manažér Vilo, OM3MB
Celý článok
 
OM9OT - upresnenie
Predchádzajúcu správu o vysielaní klubovej stanice OM9OT upresňujem takto:

Jaromír (OM8ON) bude vysielať v pásme 80 m SSB v sobotu 1. marca po skončení SSB ligy, obdobne bude vysielať aj v nedeľu 2. marca 2008 po skončení KVPA na 80 metroch SSB
Ten, kto sa v minulých mesiacoch usiloval, má jedinečnú šancu dovŕšiť splnenie podmienok diplomu NÁRODNÉ PARKY SR. Prajeme úspech !

Miloš, OM3AA
Celý článok
 
Okres Medzilaborce pre diplom
Všetkým, ktorí sa usilujú o získanie diplomu NÁRODNÉ PARKY SR, oznamujem horúcu msg : Jaromír, OM8ON, mi SMS oznámil, že práve vyráža z Košíc na cestu na svoju chalupu v Palote, okr. Medzilaborce. Podľa našej predchádzajúcej dohody bude odtade pracovať ako OM9OT, s najväčšou pravdepodobnosťou v sobotu alebo nedeľu, 1. alebo 2. marca 2008. Sledujte preto pásmo 80m.

OM9OT - MED OM9OT - MED OM9OT - MED OM9OT - MED OM9OT - MED OM9OT - MED

Akonáhle budem vedieť presnejšie údaje, nájdete na tejto stránke okamžite čerstvú info. Je možné predpokladať, že sa Jaromír na chalupe zdrží niekoľko dní, ak na to budú vhodné podmienky. Info podáva : Miloš, om3aa
Celý článok
 
<< Začiatok < Predchádzajúca 111 112 113 114 115 116 Nasledujúca > Koniec >>

Výsledky 571 - 575 z 577

OTC anketa

Máte anténu pre 160m pásmo?
 

Odporúčame: [ www.ubytovanietatry.net ] [ www.pracovneodevy.com ][ OM0A ] [ www.cq.sk ] [ www.bielastopa.com ]
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates