topleft
topright

Hľadať v OM+OK CB

 

Hľadať na stránke

Podmienky šírenia

Krátke vlny

30-dňový cyklus slnečnej aktivity


27-dňová predpoveď
(Červená = Ap, Modrá = Flux)

Veľmi krátke vlny
E-sporadik Es status
Aurora Es status

OM9OT QSL

OM9OT QSL
QSL manažérom klubovej stanice
OM9OT
je
Vilo, OM3MB

Klub pamätníkov Slovenského zväzu rádioamatérov

Old-Timers Club SARA združuje dlhoročných držiteľov povolenia na zriadenie a prevádzkovanie amatérskej rádiovej stanice, ktorí ho získali najmenej pred 20-timi rokmi, bez ohľadu na ich súčasný vek.

Členovia klubu patria medzi skúsených rádioamatérov s teoretickými i praktickými skúsenosťami z rádiotechniky a prevádzky na rádioamatérskych pásmach. Viacerí boli, alebo sú známymi DX-manmi, pretekármi a reprezentantmi krajiny v rádioamatérskych disciplínach, v minulosti aj nositeľmi najvyšších športových titulov. Mnohí sa v minulosti podieľali, alebo stále podieľajú na konštrukčnej, či odbornej publikačnej činnosti.

QSL lístky je možné zasielať cez QSL službu SZR, alebo direkt. QSL manažérom klubovej stanice OM9OT je Vilo, OM3MB.
Nová rubrika
notebook1.jpg Návštevníci webovej stránky OLD-TIMERS CLUBU SARA určite postrehli istú zmenu v jej designu...

Áno, zriadili sme novú rubriku "Nápady, názory a pomoc". Nachádza sa v hornej časti stredného pásu slúžiaceho na zobrazovanie informácií. Účelom tejto rubriky je:
  • umožniť návštevníkom okamžité vloženie vlastného kratšieho textu na stránku OTC...
  • v reálnom čase zverejniť vlastný nápad týkajúci sa nášho hobby,našej stránky a pod.
  • v reálnom čase dať vedieť svoje názory na konkrétne rádioamatérske aktivity a s tým súvisiace otázky a problémy...
  • vložiť požiadanie o odbornú pomoc pri riešení najmä technických či prevádzkových rádioamatérskych problémov či ťažkostí...
  • ale prípadne tiež ponúknuť na predaj vlastné rádioamatérske zariadenie či zverejniť záujem o kúpu takého zariadenia alebo materiálu...


Táto rubrika rovnako umožňuje každému návštevníkovi v reálnom čase reagovať na zverejnené informácie.

Príspevky v tejto rubrike by nemali byť veľmi široké. Program ich veľkosť obmedzuje na 1000 znakov, preto vyjadrovanie vyžaduje od autora určitú stručnosť. Keďže máme záujem, aby sa všetky informácie na našej webovej stránke vyznačovali slušnou a vecnou formou, program neuloží také správy, ktoré by obsahovali akékoľvek vulgarizmy.

Ak by hociktorý z návštevníkov našej webovej stránky mal záujem zverejniť rozsiahlejší odborný článok súvisiaci s našou záľubou, najmä technické informácie, opisy zariadení, schémy, príp. k tomu patriace fotografie, bude žiadúce, aby použil ďalšiu časť našej stránky a pridal svoj článok prostredníctvom tlačidla v OTC menu "Pridajte Váš článok", alebo kliknutím na veľkú lištu na dolnej strane stránky "Chcem napísať text na stránku OTC".

Rada OTC dúfa, že naša stránka sa stane miestom živej komunikácie nielen medzi členmi OTC, miestom výmeny poznatkov a skúseností z našej rádioamatérskej činnosti.

Za Radu OTC : Miloš, OM3AA
 
Brezniansky TEAM
Kliknutím zväčšíť Toto je foto teamu, ktorý v minulých dňoch pracoval ako OM9OT z viacerých lokátorov v okrese Revúca.Zľava : Vasil OM7TX, Vlado OM7SV, Miro OM7ATX, Vlado OM7AVR a Julo OM7TJ.
Mnohí sa potešia, ak sa klubová značka objaví z ďalších expedičných, ale aj stálych QTH zo slovenských okresov.

Miloš, OM3AA
 
Vydané diplomy
Diplom Národné parky SR č.26 získal OK2PCY a diplom Štafeta OM9OT Honor class č.9 OK2BGA.
Diplomový manažér OTC, Vilo,OM3MB
Celý článok
 
OM9OT z okresu REV
Operátori Julo OM7TJ, Vlado OM7SV a Vasil OM7TX budú v piatok dňa 30.mája 2008 približne od 7.00 - 7.30 hod. vysielať ako OM9OT z niekoľkých lokalít v okrese Revúca, okr. zn.REV. Lokátory budú upresnené počas vysielania. Pre diplom Národné parky SR spojenie platí pre NP Muránska planina.

Miloš, OM3AA
 
Pozrite si...
Odporúčame návštevníkom našej stránky OTC SARA popozerať si jednotlivé linky uvedené v prehľade na pravej strane, ale tiež po kliknutí na tlačidlo ZAUJÍMAVÉ STRÁNKY na ľavom okraji okna. S najväčšou pravdepodobnosťou si viaceré stránky možno zaradíte do svojich "obľúbených"...

Miloš, OM3AA
 
<< Začiatok < Predchádzajúca 111 112 113 114 115 116 117 118 119 Nasledujúca > Koniec >>

Výsledky 556 - 560 z 594

OTC anketa

Máte anténu pre 160m pásmo?
 

Odporúčame: [ www.ubytovanietatry.net ] [ www.pracovneodevy.com ][ OM0A ] [ www.cq.sk ] [ www.bielastopa.com ]
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates