topleft
topright

Hľadať v OM+OK CB

 

Hľadať na stránke

Podmienky šírenia

Krátke vlny

30-dňový cyklus slnečnej aktivity


27-dňová predpoveď
(Červená = Ap, Modrá = Flux)

Veľmi krátke vlny
E-sporadik Es status
Aurora Es status

OM9OT QSL

OM9OT QSL
QSL manažérom klubovej stanice
OM9OT
je
Vilo, OM3MB

Klub pamätníkov Slovenského zväzu rádioamatérov

Old-Timers Club SARA združuje dlhoročných držiteľov povolenia na zriadenie a prevádzkovanie amatérskej rádiovej stanice, ktorí ho získali najmenej pred 20-timi rokmi, bez ohľadu na ich súčasný vek.

Členovia klubu patria medzi skúsených rádioamatérov s teoretickými i praktickými skúsenosťami z rádiotechniky a prevádzky na rádioamatérskych pásmach. Viacerí boli, alebo sú známymi DX-manmi, pretekármi a reprezentantmi krajiny v rádioamatérskych disciplínach, v minulosti aj nositeľmi najvyšších športových titulov. Mnohí sa v minulosti podieľali, alebo stále podieľajú na konštrukčnej, či odbornej publikačnej činnosti.

QSL lístky je možné zasielať cez QSL službu SZR, alebo direkt. QSL manažérom klubovej stanice OM9OT je Vilo, OM3MB.
OM20OTC
Bola nám vydaná špeciálna príležitostná volacia značka OM20OTC pre rok 2015.

OM20OTC

Mimoriadnou aktivitou nás poteší vysielanie našich členov pod klubovou volacou značkou OM9OT a špeciálnou príležitostnou volacou značkou OM20OTC z mnohých zaujímavých a žiadaných lokalít na území Slovenska. Na ľavej strane klikni na „Vysielanie OM9OT/OM20OTC“, nájdeš tam všetky potrebné informácie.
 
Došlé denníky - Memoriál OTC SARA 2015 (SSB)
V nedeľu 10. mája 2015 sa uskutočnil jarný fonický pretek Memoriál OTC SARA, ktorého sa zúčastnilo okolo 60 staníc.
Pod klubovou značkou OM9OT z Jedľových Kostolian vysielal Karol, OM5KP. Zúčastniť sa tohto preteku bolo cťou každého rádioamatéra, nie povinnosťou.
Vďaka Ti za Tvoju účasť a Tvoj čas, ktorý si preteku venoval a týmto si si spomenul na našich zosnulých priateľov! .: Tu :.

Image Denníky poslali: OK1DQP, OK1JVS, OK2BKP, OM1MJ, OM2AM (P), OM2BK, OM2RL, OM2TS, OM3CAZ (P), OM3CDN, OM3CVV, OM3CHY, OM3IAG, OM3PA, OM3TC (P), OM3WBQ (P), OM3WOR, OM4AY, OM4KK, OM5CD, OM5NS, OM6AT, OM6CI, OM6PG, OM7AB, OM7AD, OM7AT (P), OM7AXL, OM7YA (P), OM8API, OM8LD, OM8ST, OM8VL (P) a OM3-0152 (P), OM3-28393 (P).

Ďakujem vám za poslané denníky, kto sa nenašiel v zozname, dajte mi vedieť!
(P) - poštou poslaný papierový denník, ako za starých časov

Stačí poslať odfotený, rukou vyplnený papierový denník z preteku v prílohe pošty, kde budú všetky potrebné náležitosti, volacia značka, počet spojení, body za jednotlivé spojenia a ich konečný súčet!

Vy 73! Vilo, OM3CAQ
 
Memoriál OTC SARA (SSB) 2015
Image
V nedeľu 10. mája 2015 ráno o 08,00 hod sa začína Memoriál OTC SARA (SSB)!!! Daj to vedieť ostatným, je to len hodinový pretek, spomienka na našich priateľov .: Tu :. Svojou účasťou nás potešíš a prispeješ k obľube tohto preteku.
Prví traja súťažiaci obdržia pekný diplom!


Klubová stanica OM9OT bude počas preteku vysielať z Jedľových Kostolian, operátorom stanice bude Karol Psota, OM5KP.
Prečítaj si súťažné podmienky Memoriálu OTC SARA .: Tu :. !!!
Do 30. mája 2015 nezabudni poslať súťažný denník. Došlé denníky budú potvrdzované jednotlivo a na stránke OTC SARA budú zverejňované volacie značky staníc, ktoré už poslali súťažný denník!

Rada OTC SARA
 
Pobeda-70
Na pamiatku 70. výročia víťazstva nad fašizmom, hold tým, ktorí v priebehu Veľkej vlasteneckej vojny bránili krajinu, ruskí rádioamatéri Souyz Radiolyubiteley Rossii (SRR) organizujú a prevádzkujú v máji dni aktivity pod názvom "Pobeda-70" Všetky príležitostné stanice sú registrované na stránkach „ Memoriál Pobeda-70“. Vaše spojenia sa vám tam automaticky zapisujú, vyhodnocujú, oceňujú,…

Vy 73! Vilo, OM3CAQ
 
Majstrovstvá sveta v hokeji - Česká republika 2015
Český rádioklub (ČRK) pri príležitosti konania Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji organizuje rádioamatérsku aktivitu. Špeciálne volacie značky OL2015O a OL2015P budú vysielať od 3. mája do 17. mája 2015 na KV i VKV pásmach. Záujemcovia budú mať možnosť získať elektronické diplomy (bronzový, strieborný, zlatý).
Podrobnejšie podmienky: http://www.crk.cz/CZ/MSHOKEJ
 
<< Začiatok < Predchádzajúca 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Výsledky 16 - 20 z 501

OTC anketa

Máte anténu pre 160m pásmo?
 

Odporúčame: [ www.ubytovanietatry.net ] [ www.pracovneodevy.com ][ OM0A ] [ www.cq.sk ] [ www.bielastopa.com ]
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates