topleft
topright

Hľadať v OM+OK CB

 

Hľadať na stránke

Podmienky šírenia

KV podmienky


Slnečné vyžarovanie: Status

Geomagnetické pole: StatusPodmienky na 2m


Aurora:
Status

Es vrstva:
Status

Dnešný vývoj vo vesmíre:
Horizontálna os - 3 hodiny/stĺpec

OM9OT QSL

OM9OT QSL
QSL manažérom klubovej stanice
OM9OT
je
Vilo, OM3MB

Klub pamätníkov Slovenského zväzu rádioamatérov

Old-Timers Club SARA združuje dlhoročných držiteľov povolenia na zriadenie a prevádzkovanie amatérskej rádiovej stanice, ktorí ho získali najmenej pred 20-timi rokmi, bez ohľadu na ich súčasný vek.

Členovia klubu patria medzi skúsených rádioamatérov s teoretickými i praktickými skúsenosťami z rádiotechniky a prevádzky na rádioamatérskych pásmach. Viacerí boli, alebo sú známymi DX-manmi, pretekármi a reprezentantmi krajiny v rádioamatérskych disciplínach, v minulosti aj nositeľmi najvyšších športových titulov. Mnohí sa v minulosti podieľali, alebo stále podieľajú na konštrukčnej, či odbornej publikačnej činnosti.

QSL lístky je možné zasielať cez QSL službu SZR, alebo direkt. QSL manažérom klubovej stanice OM9OT je Vilo, OM3MB.
Laa an der Thaya 2019 PDF Vytlač E-mail
Laa an der Thaya 2019
V dňoch 31. mája a 1. júna 2019 sa uskutočnilo rádioamatérske stretnutie u našich rakúskych susedov v mestečku Laa an der Thaya (Lava nad Dyjou). V piatok boli na stretnutí členovia nášho klubu OM3UU, OM3JA, OM3JH a OM1CI. Príspevok s odkazom na fotografie zo stretnutia nájdete na stránke Jozefa, OM1CI
V sobotu po dlhých rokoch navštívili toto rádioamatérske stretnutie Milan OM4MX, Marian OM3THX a Laco OM5LD. Zkonštatovali, že oproti deväťdesiatym rokom už to nie je ono. Hlavná výstavná hala nebola ani do polovice naplnená predajcami a vystavovateľmi, aj burza sa zmenšila .: Tu :. Ale aj tak si spravili pekný sobotný výlet.
 
< Predchádzajúci   Nasledujúci >

OTC anketa

Máte anténu pre 160m pásmo?
 

Odporúčame: [ www.ubytovanietatry.net ] [ www.pracovneodevy.com ][ OM0A ] [ www.cq.sk ] [ www.bielastopa.com ]
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates