topleft
topright

Hľadať v OM+OK CB

 

Hľadať na stránke

Podmienky šírenia

KV podmienky


Slnečné vyžarovanie: Status

Geomagnetické pole: StatusPodmienky na 2m


Aurora:
Status

Es vrstva:
Status

Dnešný vývoj vo vesmíre:
Horizontálna os - 3 hodiny/stĺpec

OM9OT QSL

OM9OT QSL
QSL manažérom klubovej stanice
OM9OT
je
Vilo, OM3MB

Klub pamätníkov Slovenského zväzu rádioamatérov

Old-Timers Club SARA združuje dlhoročných držiteľov povolenia na zriadenie a prevádzkovanie amatérskej rádiovej stanice, ktorí ho získali najmenej pred 20-timi rokmi, bez ohľadu na ich súčasný vek.

Členovia klubu patria medzi skúsených rádioamatérov s teoretickými i praktickými skúsenosťami z rádiotechniky a prevádzky na rádioamatérskych pásmach. Viacerí boli, alebo sú známymi DX-manmi, pretekármi a reprezentantmi krajiny v rádioamatérskych disciplínach, v minulosti aj nositeľmi najvyšších športových titulov. Mnohí sa v minulosti podieľali, alebo stále podieľajú na konštrukčnej, či odbornej publikačnej činnosti.

QSL lístky je možné zasielať cez QSL službu SZR, alebo direkt. QSL manažérom klubovej stanice OM9OT je Vilo, OM3MB.
Obyce 2018 PDF Vytlač E-mail
OM5WGM, OM5NS, YL Zuzka a OM5WW OM5WGM, OM5NS, YL Zuzka a OM5WW
Fotografie z 2. ročníka novoročného stretnutia rádioamatérov, ktoré bolo 6.1.2018 na Troch kráľov v hoteli Partizán pri Obyciach, si môžete pozrieť .: Tu :. a .: Tu :. Diaľnice a aj ostatné cesty včítane lesnej cesty k hotelu Partizán boli v dobrom stave, takže kto chcel, mohol sa na stretnutie bez problémov dostať. Stretnutia sa zúčastnilo 40 rádioamatérov a ich rodinných príslušníkov. Aký bol guláš a celková atmosféra, to viete všetci, čo ste tam boli.
Ako organizátor tohoto stretnutia a ešte dvoch ďalších v tomto roku, Vám ďakujem za účasť. Príďte aj o rok, zase na Troch kráľov, na to isté miesto...... Karol OM5KP, organizátor stretnutia.
 
< Predchádzajúci   Nasledujúci >

OTC anketa

Máte anténu pre 160m pásmo?
 

Odporúčame: [ zdravotnícke oblečenie ] [ OM0A ] [ www.cq.sk ]
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates